Nejnovější recenze ze sekce Elektrická vozítka pro seniory

Přidáno: 10. srpna 2020

Zakoupeno v Elektropower

• Jen se seznámit a vyrazit. Vše vyřešeno, nic se nemusí dokupovat.

Přidáno: 2. srpna 2020

• Nekvalitní ,neůplný návod k použití

Elektropower de LUXE 5

Ověřený zákazník Elektropower Míra B.

Přidáno: 19. července 2020

Zakoupeno v Elektropower

Dobre zpracování, silný motor jezdí super kopec nekopec. Jsme velice spokojeni

Ověřený zákazník CBelektrokola.cz Alena Fialová

Přidáno: 15. července 2020

Zakoupeno v CBelektrokola.cz

Chtěli jsme tříkolku, která by maminku vyvezla do kopce, ona tvrdí, že ji nevyveze, musíme ještě vyzkoušet. Nedočetli jsme se, kolik unese košík za sedalem. Velmi špatně se nám tam přišroubovával, hned jsme strhli závity.
Neříkám, že je levný, ale jestli bude dobře fungovat, nebude mi líto peněz a budu vás vychvalovat všude :-) , no a nakonec: za chvíli už taky budu stará a budu něco takového potřebovat!

Ověřený zákazník CBelektrokola.cz Dagmar

Přidáno: 11. července 2020

Zakoupeno v CBelektrokola.cz

• Je to milé vozítko,pro mladé i staré
  • Rychle si na něj přivyknete
  • drobné kosmetické nepodstatné nedostatky ,např.zaschlá kapka lepidla,
  • kobereček,který při sestupování spadne

Celkově jsem z tříkolky nadšená.Mám ji sice pouhé dva dny,ale mám z ní radost a doufám,že mi dlouho vydrží.Doporučuji.
Dagmar

MedicalSpace Invacare Auriga

MedicalSpace Invacare Auriga

Ověřený zákazník InvalidniVozicek.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. července 2020

Zakoupeno v InvalidniVozicek.cz

• velmi pohyblivý a skladný

Pro hůře chodící vřele doporučuji

Ověřený zákazník TLAMKA.CZ František

Přidáno: 21. června 2020

Zakoupeno v TLAMKA.CZ

• Dosud s tříkolkou najeto během 4 dnů cca 20 km. Splňuje vše, co jsem od ní očekával. Snad to bude i nadále platit.
  • Výhoda - snadné ovládání.
  • Jen poznámka - z návodu není zcela zřejmé kde je umístěn hlavní el spínač - je třeba sklopit sedadlo.

Ověřený zákazník NejlevnejsiTraktory.cz Jan Vyskočil

Přidáno: 19. června 2020

Zakoupeno v NejlevnejsiTraktory.cz

• Výborné ovládání
  • Poměrně rychlý

Vozíček jsem kupoval svému tátovi, jelikož už má problémy s chůzí. Výborně se ovládá a je i poměrně rychlý. Taťka je přímo nadšen. Jezdí s ním na nákup i na ryby.

Přidáno: 3. června 2020

• Vše OK.

Elektropower Elektrická tříkolka de Luxe

Elektropower Elektrická tříkolka de Luxe

Přidáno: 5. května 2020

Zakoupeno v Elektropower

• Tříkolku De Luxe 5 přivezli na paletě a perfektně zabalenou. Po rozbalení stačilo našroubovat zpětné zrcátka, osadit za sedlo košík a mohli jsme vyrazit na zkušební jízdu. Jezdí nádherně.
  • Jen drobnost, ale to není vinou tříkolky. Paní už nemá tak velkou sílu v rukou, tak se jí při prudším klesání trochu hůře brzdí ale pořád to ještě zvládá. Začala posilovat ruce, tak to určitě bude za čas lepší. :-)

Vše jsem popsal výše. Závěrem mohu tříkolku doporučit všem, co hledají možnost přepravy s tichým a úsporným provozem. Ať už kvůli zhoršení pohybových možností, nebo jen tak pro jízdy na nákup či pro radost jízdy krajinou.

Beijing M14-DUO 500W 48V 20Ah

Beijing M14-DUO 500W 48V 20Ah

Přidáno: 24. dubna 2020

Zakoupeno v Koloběžky1.cz

Výrobek splňuje moje potřeby.
Líbí se mi lehká lithiová baterie VYJÍMACˇI

Roma Medical Dallas DX

Roma Medical Dallas DX

Ověřený zákazník vozikyprozivot Ověřený zákazník

Přidáno: 27. ledna 2020

Zakoupeno v vozikyprozivot

• Nejvíce vyhovuje požadavkům ví i

Selvo 41000

Selvo 41000

Lukáš Lukáš

Přidáno: 14. ledna 2020

(naposledy upraveno 14. ledna 2020)

• výkon elektromotoru 1000W
  • dojezd
  • úložný prostor
  • stabilita
  • snadné ovládání

Příjemný dopravní prostředek na každodenní používání. Velice nízké provozní náklady. Při jízdě tiché a bezpečné. Super záruční a pozáruční servis. Vhodné na výlety po zpevněných cestách. Pořízeno v Liberecké prodejně.

Sharks SW1000S

Sharks SW1000S

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. listopadu 2019

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• Vzhledově hezký produkt.

Na obrázku vypadá lépe než ve skutečnosti - pro dospělou osobu je poměrně malý a jsem zvědav jak dlouho vydrží vozit 90 kilového človíčka - nezdá se mi jeho nosnost 120kg. Mám ho ale jako rezervní, takže doufám, že tuto funkci splní. Je opravdu pouze k jízdě po asfaltu.

Volta VM4

Volta VM4

Přidáno: 12. listopadu 2019

• Cenově dostupná spolehlivá tříkolka

Šikovná a čiperná tříkolka pro seniory. Dobře vybavená k provozu na silnici, jednoduché ovládání, jednoduchá (téměř žádná) údržba. A je pěkná i na pohled!!!

ActiveSenior Model Q

ActiveSenior Model Q

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. září 2019

(naposledy upraveno 28. září 2019)

• Kvalita vozíku, velký dojezd, dostatečně silný motor, posuvné sedadlo.

Kdo na to jednou nasedne, tak se ocitne v jiném světě. Ve světě klidu a pohody kdy nemusíte mít strach, že nedojedete. Nohy a klouby a záda šetříte a km jízdy zvládnete ta 6-8 halířů. Vím o čem píši. Vlastním toto podobné úžasné přibližovadlo už víc jak rok

Volta VT3

Volta VT3

Přidáno: 6. srpna 2019

Zakoupeno v Koloběžky1.cz

Nepoužívame dlho, ale zatiaľ v poriadku. Zakúpené pre pracovné účely v priemyselnej hale na prekonávanie väčších vzdialeností. Jednoduché , intuitívne ovládanie.

Selvo 3500.6

Selvo 3500.6

slavek349 slavek349

Přidáno: 30. července 2019

(naposledy upraveno 30. července 2019)

• Slušná cena.
  • Najeto už cca 4000 km.
  • 48 km na jedno nabití vozidlo neujede aniž by nedošlo k poškození baterií.
  • baterie dle výrobce vybíjet max. na 50% jejich kapacity

Selvo 3500.6. Tuto volnočasovou elektrickou trojkolku používám již 3 rokem “ALE” !!!. V návodu je uvedeno že dojezd je cca 40 km na jedno nabití baterií. Jelikož všichni výrobci ” gelových AKUbateriií ” uvádějí že je doporučeno baterie vybíjet max. na 50% jejich kapacity jináč hrozí poškození AKU a snížení počtu nabíjecích cyklů ( vlastní zkušenost – zničil jsem si 1 sadu baterií ). Výrobci gelových akubaterií uvádějí cca 800 cyklů při vybíjení do 50% kapacity baterií. Jelikož nevyužívám úložný prostor, pořídil jsem si do něj 2 náhradní sady baterií a tím jsem se přiblížil k údaji který v návodu je ( cca 48 km ). S tímto vozidlem jsem už najel více jak 4000 km a jsem vcelku spokojen s jeho provozem. Dojezd je velice ovlivněn počasím ( protivítr , nízká teplota okolí pod 10°C ), častým rozjížděním , překonáváním většího výškového rozdílu a stylem jízdy. Dle mé zkušenosti lze na 1 sadu bateríí ujet vzdálenost cca 20 km ( rovinatý terén, plynulá jízda ) s překonáváním několika výškových rozdílu na asfaltové komunikaci je potom dojezd do cca 15 km. Bylo by proto vhodné aby prodávající upozornil kupující že dojezd 48 km je myšlen na úplné vybití baterie a tím reálné poškození celé sady baterií. Dle mého toto platí na všechny elektrické vozidla které používají bezúdržbové gelové olověné akumulátory. Případné dotazy nebo postřehy s provozem tohoto vozidla zodpovím. Mail " [email protected] ".

Ověřený zákazník Ekovozitka Ověřený zákazník

Přidáno: 13. července 2019

Zakoupeno v Ekovozitka

• doprava po městě

Výrobek má moc tvrdé pérování

Meyra Elektrický mikroskútr iGO

Meyra Elektrický mikroskútr iGO

Ověřený zákazník Meyra ČR Ověřený zákazník

Přidáno: 17. června 2019

Zakoupeno v Meyra ČR

zatím spokojenost, na zkušenosti je příliš krátká doba, vlastnosti odpovídají udávaným parametrům, dojezdová vzdálenost se v bytě nedá ověřit

Zobrazuji 81 - 100 ze 116 recenzí 1...2 3 4 [ 5 ] 6